Lví smečka Romana Čechmánka

cechmanekJsem přesvědčen, že Češi umí vařit to nejlepší pivo na světě. Nejen díky tomu máme být na co hrdí. Právě proto je ve znaku pivovaru ČECHMÁNEK symbol české národní hrdosti – ZLATÝ LEV. Kromě skvělého domácího pivečka a pivních speciálů si u nás můžete pochutnat na tom nejlepším z české kuchyně.
Váš zážitek z návštěvy příjemně dokreslí stylové prostředí naší restaurace.
Pivovar ČECHMÁNEK je o Vás a pro Vás.
CO ČECH, TO LEV!
Roman Čechmánek

Naše lví smečka

Zlatý lev 12° světlý ležák
Zlatý lev je prémiové pivo našeho pivovaru. Tento silný ležák plzeňského typu jasně zlatavé barvy vyniká výraznou hořkostí a sladovo-chmelovou harmonií. Přímo vyzývá k dalšímu pití. Obsah alkoholu 5,2%.

Stříbrný lev 11° polotmavý ležák
Stříbrný lev je polotmavý ležák plzeňského typu. Tato svěží 11° ka plnosladké chuti se sladko-hořkým karamelovým nádechem je vhodná k pikantním a výraznějším jídlům. Obsah alkoholu 4,7%.

Bronzový lev 10° světlé výčepní
Bronzový lev je lehké světlé pivo se středně hořkým tónem. Naše desítka je jako stvořená pro dlouhé letní večery a příjemné osvěžení. Pivo vhodné k pochutinám a lehkým jídlům. Obsah alkoholu 4,3%.

Naše lví speciály

Měděná lvice 11° polotmavý speciál
Měděnou lvici poznáte hned – nezaměnitelná, charakteristicky sametová a zároveň sebevědomá silná chuť. Tento Vídeňský speciál sytě měděné barvy vyniká hebkou sladovostí, oříškovými podtóny a příjemně kořeněným dozníváním. Pivo vaříme ze dvou druhů sladu a jednoho druhu chmele.

Černá lvice 13° tmavý speciál
Tmavý tón, podmanivá chuť a charisma noční šelmy. To jsou poznávací znaky našeho speciálu černá lvice. Tato tmavá 13°ka je vařena ze čtyř druhů sladů a dvou druhů chmele. Pivo je typické svou plnou, nasládlou chutí se středně hořkým tónem a karamelovým akcentem. Výrazné aroma evokuje praženou kávu. Nechte se zlákat pronikavým pohledem černé lvice.

Medová lvice – 11° Svatomartinský speciál
Medová lvice – polotmavý speciál, jantarově rubínové barvy s jemnou chmelatostí a sladko-hořkým nádechem, který Vás pohltí svou jemnou medovou chutí.

IPA 13° – India Pale Ale
S vrchně kvašené pivo anglického stylu. Tak jako lev vyniká svou hřívou tak IPA vyniká silnou hořkostí a esterově citrusovým aromatem.

Extra Stout 15°
Černější než noc … hustá krémová pěna, tak jako hustá hříva lva, plížícího se temnou nocí… takový je Extra Stout, charakteristický svou sílou a hutností!!
Svrchně kvašené tmavé irské pivo s karamelově krémovou hustou pěnou. V chuti je cítit intenzivní kávový tón s jemnou chmelovou hořkostí.
Doporučujeme čepovat do 0,3l sklenic.

Jantarová lvice 11°
Jantarová lvice je svěží svrchně kvašené pivo bavorského typu Weizen. Je typická lehce ovocnobanánovou vůní a příjemně nakyslou plnosladovou chutí po citrusových plodech….
Tato světlá 11°ka je vařena z kombinace pšeničného a ječmenného sladu se dvěma druhy aromatických chmelů. Díky těmto ingrediencím získává pivo svou omamnou vůni a nezaměnitelnou chuť. Sytě jantarová barva této šelmy okouzlí nejen ženy, ale také jejich lví protějšky.

Za kvalitu a chuť piva odpovídá vrchní sládek pivovaru Ing.Vladimír Juchelka

Zdroj: www.pivovarcechmanek.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..