Urbana najdete v Třebíčí

urbanVaříme pro Vás poctivé přírodní nepasterované a nefiltrované pivo  klasickým způsobem z těch nejlepších surovin.
Při vaření nepoužíváme žádné náhražky surovin, dodržujeme klasickou „řemeslnou“ výrobní cestu jako naši předci a žádnou její část nijak nezkracujeme.
Chceme pro Vás vařit poctivé a dobré pivo, jde nám o jeho chuť a kvalitu, ne o jeho kvantitu!

Nabízíme Vám na jedné straně klasické „české“ ležáky plzeňského typu, které budou samozřejmě tvořit trvalý základ sortimentu a na které je náš pivař zvyklý.

Na druhé straně naši nabídku obohacujeme o celou řadu speciálů, které velké průmyslové pivovary na našem trhu nenabízí, včetně svrchně kvašených piv, které jsou běžné hlavně v „anglo-saském“ světě. Tyto speciály budeme postupně vařit v průběhu roku a na našich stránkách najdete vždy aktuální nabídku.

Receptury budeme postupně dolaďovat na naši technologii a věříme, že Vám bude naše pivo chutnat!

11° SVĚTLÝ LEŽÁK “URBAN”

Nefiltrovaný, nepasterizovaný, spodně kvašený světlý ležák plzeňského typu. Klasické české pivo se světle zlatavou barvou, vyváženou chmelovou chutí a hořkostí a se stupňovitostí cca 11°. Vaří se tradiční rmutovací metodou ve varně, kvašení v otevřené spilce a zrání v ležáckém sklepě. Obsah alkoholu cca 4,5% obj.

Ideální na uhašení žízně, ke všem jídlům i pro vychutnání klasické chutě při posezení s přáteli i po sportu!

12° SVĚTLÝ LEŽÁK “URBAN”

Nefiltrovaný, nepasterizovaný, spodně kvašený světlý ležák plzeňského typu. Klasické české pivo se světle zlatavou barvou, vyváženou chmelovou chutí a hořkostí a se stupňovitostí cca 12°. Vaří se tradiční rmutovací metodou ve varně, kvašení v otevřené spilce a zrání v ležáckém sklepě. Obsah alkoholu cca 5% obj.

Ideální ke všem jídlům, česká klasika pro vychutnání plné chutě při posezení s přáteli!

13° POLOTMAVÝ LEŽÁK “URBAN”

Nefiltrovaný, nepasterizovaný, spodně kvašený polotmavý ležák plzeňského typu. Klasické české polotmavé pivo jantarové až mírně karamelové barvy a chuti se stupňovitostí 13°. Vaří se rovněž tradiční rmutovací metodou ve varně, kvašení v otevřené spilce a zrání v ležáckém sklepě. Jako výchozí surovina se používá mix světlých plzeňských sladů a sladů karamelových pro dosažení vyvážené chutě. Obsah alkoholu cca 5,3% obj.

Ideální volba pro ty, kteří mají radši sladší pivo, ke všem jídlům i pro vychutnání typické chutě polotmavého silnějšího piva při posezení!

12° PŠENIČNÝ SPECIÁL “KAPLAN”

Nefiltrované, nepasterizované, svrchně kvašené pivo typu “WEIZENBIER”. Pšeničná piva jsou oblíbená zejména v Německu a Rakousku, ale mají i u nás dlouhou tradici a našly si řadu příznivců. Osvěžující pivo světlé až slámové barvy s jemnou vůní banánů, s bohatou pěnou a s typickou chlebovou příchutí s nádechem obilí.

Jako výchozí surovina se používá mix ječných a pšeničných sladů a kvašení v otevřené spilce probíhá přidáním kvasnic s vrchním kvašením. Stupňovitost cca 12°, obsah alkoholu cca 5% obj.

Dobrá volba pro ty, kteří chtějí ochutnat něco jiného, řada lidí si jej oblíbí natrvalo. Lze podávat samotné, nebo doplnit plátkem citronu.

 Zdroj: www.pivovar-trebic.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..